Hakkımda

Şeref ŞEN

WEB GELİŞTİRME UZMANI

1996 yılında Zonguldak Ereğli’de doğan ve yazılım sektörüne 2010 yılında adım atan bir profesyonel olarak sizlere merhaba diyor ve kariyerim hakkında kısa bir özet sunmak istiyorum.

2019 yılında değerli bir çalışma arkadaşım ve kardeş olarak gördüğüm yakın arkadaşım ile birlikte Codetify firmasını kurduk. Codetify Yazılım bünyesinde, web yazılımları ve yazılım eğitimleri konusunda faaliyet göstererek sektörde adımızdan söz ettirdik. Firmamızın büyüme sürecinde elde ettiğimiz deneyimler, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmemizi sağladı.

Yıllar süren başarı dolu bir dönemden sonra, 2021 yılında Codetify firmasından ayrıldım. Aralık ayında İstanbul Aydın Üniversitesi’nden Web Geliştirme Uzmanı olarak göreve başladım. İstanbul Aydın Üniversitesi çatısı altında, uzmanlık alanımda gösterdiğim performans ile takdir toplamaya devam ediyorum.

Şu anda, kurumsal kimliğimle birlikte, kişisel blogum aracılığıyla gerçekleştirdiğim projeleri siz değerli ziyaretçilerime sunmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Sizlere, edindiğim bilgi ve deneyimler doğrultusunda sunduğum çözümlerle daha da ileriye gitmek için sabırsızlanıyorum.

Bu süreçte bana eşlik ettiğiniz için teşekkür eder, gelecekte birlikte daha pek çok başarıya imza atmayı dilerim.

yaş
27
DİL
TÜRKÇE
EĞİTİM
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
DERECE
LİSANS
e-posta
SENSEREF67@GMAİLCOM
ADRES
KÜÇÜKMECE İSTANBUL

HİZMETLERİM

01.

UX VE UI TASARIM

Kafanızdaki tasarımı sizler için görsele döküyorum.

02.

WEB GELİŞTİRME

Fikrinizi web ortamında canlıya alarak hayata geçiriyorum.

03.

GRAFİK TASARIM

Görsel şablonlar ile grafiklerinize renk katıyorum.

ÖDÜLLER

ÜSTÜN HİZMET BELGESİ

Hakkari Dağ ve Komando Tugayın Emniyet Ve Muhafız Bölüğü

2021

Juri Özel Ödülü

Yedi Tepe Üniversitesi 
2019